IZVĒLNE

ECF ŠODIEN

ECF – tā ir visu līmeņu un specializāciju kouču profesionāla savienība.
 
ECF veido un izplata kouču sertifikācijas standartus, koučinga tehnoloģijas, koučinga programmu atestācijas, koučinga skolu akreditācijas.

Īsta kouča meistarība ir kvalitatīvas pārmaiņas klientu dzīvē!

 

ECF vakar. ECF šodien. ECF rīt.

     European Coach Federation (ECF) ir pirmā profesionālā koučinga federācija Austrumeiropas un Baltijas valstīs.

     2001.gadā mēs panācām oficiālu vārda "koučings" atzīšanu Latvijā un kopš tā laika aizstāvam šīs profesijas augstos standartus un nodrošinām tirgu ar augstas klases speciālistiem.

     ECF  savā ziņā pilda "filtra" funkciju, kas pasargā patērētājus no nekvalitatīvu pakalpojumu iegādes. Mūsu aktīvās koučinga apmācību un sertifikācijas darbības mērķis ir šaura profila un pasaules klases kouču izglītība. ECF ir pieejami visi nepieciešamie instrumenti topošo speciālistu apmācībām, kuri spēj iedvesmot cilvēkus, atklājot viņu profesionālo un personīgo potenciālu ar koučinga radošā procesa palīdzību. Mēs radām kouču eliti, tādējādi nodrošinot kvalitatīvas potenciālās pārmaiņas viņu klientu dzīvē. ECF ir atbalstoša vide kouču personīgajai izaugsmei un profesionālajai attīstībai.

Šodien ECF ir:

17 starptautiskas pieredzes gadi.

250 specializācijas četrās nozarēs.

Vairāk nekā 500 akreditētas apmācību programmas.

Vairāk nekā 1000 treningu un meistarklašu tiešsaistē un bezsaistē.

Četras dalības kategorijas.

Vairāk nekā 100 koučinga autortehnoloģijas.

Četri profesionālās sertifikācijas līmeņi.

Vairāk nekā 2000 sertificētu kouču 30 valstīs.

 

– 2002. gada 8. februārī Jurijs Galata kopā ar profesionālu kouču grupu organizēja Starptautiskās koučinga asociācijas darbību. Reģistrācijas Nr. 50008064961 Latvija, Rīga.
 
– 2002. gada 20. februārī Starptautiskā koučinga asociācija uzsāk sadarbību ar koučinga dibinātāju Tomasu J.Leonardu.
 
– 2002. gada 20. februārī Jurijs Galata Starptautiskās koučinga asociācijas valdes priekšsēdētāja personā iegūst tiesības no Tomasa Leonarda  divu ekskluzīvu CoachVille pārstāvniecību atvēršanu Rīgā un Krievijas  galvaspilsētā Maskavā.
 
– No 2002 līdz 2004. gadam organizācija uzturēja un izplatīja CoachVille kouču sagatavošanas profesionālos standartus, izmantojot internetu, konferences, izstādes, profesionālās kouču sagatavošanas programmas, seminārus un kouč-klubu. Krievijas un Latvijas tirgū ar CoachVille sertificēta kouča profesionālas sagatavošanas materiāliem ir iepazīstināti vairāk kā 3000 cilvēki.
 
– 2005. gada 26. septembrī Starptautiskā koučinga asociācija Latvijā iegūst savienības statusu „Eiropas Kouču Federācija” – ECF. Reģistrācijas Nr. 50008064961 Latvija, Rīga.
 
– 2008. gada 7. janvārī, balstoties uz kouču pieredzi, ECF izpētīja klientu augsto rezultātu iemeslus, izstrādāja un apstiprināja profesionālo kouču sagatavošanas un sertifikācijas uzlaboto standartu 3D–CEC COACHING(TM).